účastník soutěže 1.B třída Pardubického kraje

Sestava: Skřivánek – Dušek, Mužíček, Novotný – Fejl (37´ Langer) , Koráb, Lebeda, Mašek, Zerzán (77´ Richter M) – Klenor, Koukal

Branky: Koráb, Langer

ŽK: 1:2

Rozhodčí: Ujec, Ozang, Lang DFA: Blažek

Rozjeté Stolany to s našimi borci neměly lehké. A když ještě k tomu Koráb v 19. minutě otevřel skóre zápasu a my šli do vedení, domácí hráči ale zařadili ještě vyšší rychlost. Naši se ale nedali, dokázali se domácím herně vyrovnat, ale ve prospěch Stolan nakonec rozhodla efektivita v zakončení. Svoji střeleckou formu opět potvrdil dvěma brankami Jiří Kopecký, který se v této sezóně v deseti zápasech z 11 odehraných trefil do branky soupeře. Na svém kontě má již 16 zásahů !!!

OHLASY:

Hluchnik M. -trenér Stolan: Luže byla jedním z nejlepších soupeřů, na které jsme v letošní sezóně narazili. Byla fotbalová, dobře takticky připravená.

Hendrych R. – trenér Luže: Od začátku se hrál fotbal, který se musel divákům líbit. My jsme se ujali zaslouženě vedení. Domácí srovnali skóre z volného kopu a tečí ve zdi. Potom v závěru prvního poločasu přidali ještě svůj druhý gól. Druhý poločas byl většinou v naší režii, ale góly dávali domácí.

– galon –

Příští zápas:

TJ Luže : SK Rozhovice, zápas se uskuteční v neděli 24. března 2024 od 12:30 na hřišti v Luži