A tým

účastník soutěže 1.A třída Pardubického kraje

TJ Luže : TJ Sokol České Heřmanice 3 : 2 (0 : 1)

Sestava: Zelinger – Dušek, Mužíček, Peterka, Baťa R. – Pekhart ml. (46´ Kolář), Kovačka (84´ Krupka) , Svatoš, Richter M. (65´ Kapitola M.) – Koukal, Klenor (85´ Novák L.)

Branky: Klenor, Kovačka, Koukal

ŽK: 1:0 (Svatoš)

ČK: 0:1

Rozhodčí: Ujec, Pagáč, Štencel

Hodnocení zápasu:

Po solidním výkonu o minulé neděli v Proseči (remíza 2:2) jsme si to chtěli s lídrem soutěže rozdat jako rovni s rovným. …. a povedlo se to . Sestava nováčka 1. A třídy se hemží několika hráči, kteří nakoukli do profi fotbalu ( Mach, Jirsák…). Naši se nepodělali a vybojovali po více než 100 dnech tři body. Ale cesta k nim nebyla lehká. Přes oboustranně vyrovnanou hrou šli hosté již ve 23. minutě do vedení 0:1 krásným angličanem. Naši makali, ale míč ne a ne dostat do sítě Heřmanic. Nutno podotknout, že ani hosté nebyli bez šancí, Damien v brance byl ale proti.

V 50. minutě je konečně srovnáno (Klenor). Vzápětí Zelinger likviduje pokutový kop. Na druhé straně rozhodčí nemá odvahu fouknout desítku za nedovolené hraní rukou hostujícího hráče. Za chvíli jdou hosté znovu do vedení. Hraje se fotbal nahoru dolu, 135 přítomných diváků dostává do varu excelentní gólová střela z 25 m Lukáše Kovačky (2:2). Poté jdou hosté do deseti a David Koukal z přímáku dává vítěznou branku domácích.

Zasloužené tři body. Hoši, předvedli jste výkon, který se líbil. Jen tak dál.

– galón –

Příští zápas:

SK Polička : TJ Luže, zápas se uskuteční v sobotu 8. října 2022 od 15:00 na hřišti v Poličce

Výsledky ostatních zápasů a tabulka soutěže zde nebo zde