A tým

účastník soutěže 1.B třída Pardubického kraje

TJ Luže : TJ Mezilesí Načešice 3 : 3 (2 : 1)

Sestava: Skřivánek – Zerzán, Novotný (71´ Pekhart ml.) , Dušek, Peterka – Kovačka (64´ Langer), Mužíček, Richter L., Fejl (85´ Zellinger) – Koráb , Koukal (90´ Kolář)

Branky: Koráb 2x, Fejl

ŽK: 4:3 (Kovačka, Novotný, Zerzán, Richter L.)

ČK: 1:0 (Koráb)

Rozhodčí: Pečinka – Morávek, Kostka DFA: Teplý M.

V první polovině prvního poločasu nás hosté jasně přehrávali, naši byli všude pozdě. Z toho potom pramenily nedovolené zákroky, za což nám rozhodčí uděloval osobními tresty. Jen akrobatické zákroky našeho brankáře Michaela Skřivánka byly příčinou, že Načešice skórovaly jen jedenkrát.

Přišla ale 22.minuta, Dominik Fejl získal ve středovém kruhu míč a postupoval s ním jak nůž máslem k hostující brance a srovnal skóre. Hra se oboustranně vyrovnala, hrál se fotbal od branky k brance. Potom přišly šťastné chvilky Davida Korába. Ve 40.minutě otočil brankový poměr na naši stranu a hned po poločasové přestávce přidal svůj druhý gól. Vůbec, střelci našich gólů excelovali. Přitom Dominik Fejl je limitován zraněním ramene. Je ale neskutečné, co odvede práce pro kolektiv. David Koráb zase v posledních zápasech obul kopačky střelky, jen je někdy potřeba trochu korigovat svůj zápal pro hru a vyvarovat se tak zbytečným kartám.

Je škoda, že jsme vedení neudrželi a nepřipsali jsme si do tabulky 3 body. Je nutné ale konstatovat, že remíza byla spravedlivá.

Příští zápas:

TJ Přelovice : TJ Luže, zápas se uskuteční v neděli 26. května 2024 od 17:00 na hřišti v Přelovicích

Členské příspěvky na rok 2024

částka: 1 000,-

číslo účtu pro placení členských příspěvků: 1142882349/0800

do zprávy pro příjemce prosím uvádějte jméno a příjmení člena, za kterého platíte, pokud vyplňujete VS, tak uvádějte rok, na který platíte (2024)

Dále upozorňujeme, že některé zdravotní pojišťovny přispívají mládeži i dospělým na platbu členských příspěvků pro sportovní kluby. Blíže zjistíte na webových stránkách ZP.

Výsledky ostatních zápasů a tabulka soutěže zde nebo zde