B tým

účastník soutěže III. třída – skupina B, okresu Chrudim

TJ Horní Bradlo : TJ Luže B 8 : 1 (4 : 0)

Sestava:

Richter – Tlapák, Pekhart st., Pekhart ml., Krupka, – Bureš, Müller, Kovačka – Langer, Baťa, Novák (64 Zanina)

Branka:  Müller

ŽK: 0 : 1 (Kovačka)

Rozhodčí: Flídr

Hodnocení předsedy:

Obavy se naplnily. Byl to ranec. Naši bývalí hráči Jarda Kroutil a Michal Radouš nám dali 6 gólů z 8.

Příští zápas:

JARO 2022TJ Luže B : TJ Sokol Svratouch B , zápas se uskuteční v neděli 24. dubna 2022 od 17:00 na hřišti v Luži

44.ročník memoriálu Fr. Slavíka

Naše rezerva o víkendu vyhrála 44. ročník memoriálu Františka Slavíka v Rosicích u Chrasti.

V sobotním zápase deklasovala Sokol Bořice 6:0 a v nedělním finále na nás nestačili ani domácí borci. Odvážíme si z Rosic pohár za vítězství 4:1 nad místním Dynamem.

Na turnaji nás reprezentovali: Zelinger, Richter Fr. – Baťa R., Bureš, Dušek, Jankovský, Kapitola M., Klenor, Kolář, Kovačka, Kupka, Langer, Mužíček, Pekhart st.+ml., Peterka, Richter L., Tlapák.

Výsledky ostatních zápasů a tabulka soutěže zde nebo zde